Регулятори і стимулятори росту рослин

Виростити гарний врожай аграріям та звичайним городникам часом дуже складно через несприятливу погоду (засуху, температурні перепади, спеку, холод), яка перешкоджає нормальному розвитку культур. Аби не залежати від примх погоди та не ризикувати врожайністю, більшість фермерів використовує регулятори і стимулятори росту рослин. Це такі засоби, які здатні пришвидшити/загальмувати розвиток рослин, впливати на їх захисні функції.

Використовуються такі сполуки і для швидкої адаптації культур на новому місці після пересадження. Рослини стають більш міцними, швидше формують кореневу систему, самостійно борються з хворобами та є стійкішими проти шкідників. Додатково препарати допомагають рослинам прийти в нормальний стан після впливу пестицидів.

Застосування регуляторів росту фермерами дає їм певні переваги:

  • рослини не потребують додаткової обробки від шкідників, оскільки у них виробляється імунітет;
  • плоди отримуються завжди гарної якості, оскільки не опадають та довго зберігаються;
  • вирощування розсади можливе в будь-яку пору року;
  • є можливість самостійного регулювання цвітіння та дозрівання плодів.

Ціна на регулятори і стимулятори росту в Україні, зокрема, в нашому інтернет-магазині доступні, тому їх придбати можна навіть для домашнього застосування.

Де купити регулятори і стимулятори росту рослин в Україні?

Найкраще купувати такі засоби у перевіреному місці з якісною продукцією, як «Веселий фермер». На нашому сайті вам представлений каталог регуляторів і стимуляторів росту рослин від кращих виробників об’ємом 5, 10, 20 літрів.

Ми здійснюємо продаж регуляторів росту оптом і в роздріб в Україні без мінімальної суми замовлення. Для замовлення оформіть онлайн-заявку, або зателефонуйте по зазначеним номерам. Доставка можлива по всій території україни.