Протруйники – агрохімікати, які застосовуються задля захисту рослин від усіх можливих небезпек з боку комах-шкідників, хвороб, грибків та бактерій. Під цією назвою об’єднано інсектициди, фунгіциди, бактерициди. Оскільки засобом оброблюється насіння, то він захищає рослину протягом усього життєвого циклу.

Купити протруйники в Україні прагнуть майже всі сільськогосподарські виробники, адже ціна «не кусається», а обробка посівного матеріалу має свої переваги:

  • насіння знезаражується проти усіх захворювань, які передаються через насіннєвий матеріал та ґрунт;
  • сходи, коренева система, стебло, листя захищені від шкідників, що живуть у землі, комах, личинок;
  • підвищуються захисні властивості пошкоджених насінин;
  • стимулюється розвиток та ріст культур.

Агрохімікати такого призначення бувають одноцільовими (мають захист проти однієї загрози) та комплексними (усувають будь-які загрози).

Застосування протруйників

Оскільки хімічні речовини випускаються у формах порошків, суспензій, концентратів, то способи їх застосування відрізняються. Протруєння може бути:

  • сухим – оброблюється порошкоподібним засобом;
  • напівсухим – наносяться спеціальні розчини, не передбачаючи повного висихання матеріалу;
  • мокрим – обприскується, замочується, поливається;
  • гідрофобізація – нанесення захисної плівку на посівний матеріал перед посадкою, потребує спеціального обладнання.

Та не залежно від методу, насіння попередньо необхідно підготувати, очистити від домішок та пилу.

На сайті «Веселий фермер» великий каталог протруйників, які відрізняються спектром дії, призначення та способом застосування. Уважно читайте інструкцію та дотримуйтеся усіх правил, тоді ваш урожай ніщо не зруйнує!

Продаж протруйників оптом і в роздріб в Україні

Якщо вам потрібний надійний захист для культур, обирайте агрохімікати для обробки насіння трішки вище! У нас низька ціна на протруйники в Україні та великий вибір від різних виробників. Якщо немає змоги особисто забрати товар у магазині, на поміч приходить найшвидша доставка!