Захистити культури від шкідників – одне з найголовніших завдань фермерів будь-якої величини. Та добре, що є інсектициди – хімічні речовини, які захищають дерева та рослини від личинок та комах, забезпечуючи рясні та якісні врожаї.

Такі хімікати можуть використовуватися для боротьби виключно зі шкідниками певного виду, або для знищення усіх комах, що зазіхнули на врожай. Тому їх називають вибіркової та суцільної дії.

Враховуючи метод впливу, інсектициди бувають:

  • кишковими – отруюють шкідників, що з’їли оброблену рослину;
  • контактними – комахи гинуть після контакту з протруєною ділянкою, оскільки отрута діє через шкірні покриви;
  • системними – не дають істотам шансів на виживання, оскільки розносяться по всій судинній системі, роблячи культуру повністю отруйною.

Найбільшим попитом користуються останні, бо на них не впливають опади. Проте купити інсектициди в Україні можна будь-якого типу, а найбільший вибір вас чекає на нашому сайті «Веселий фермер»!

Застосування інсектицидів

Велике значення при виборі агрохімікатів варто приділити способу застосування, адже саме від нього в більшій мірі залежить ефективність захисту. Для обробки рослин хімічними речовинами можуть використовуватися такі способи:

  • обприскування;
  • аерозольна обробка;
  • фумігація;
  • внесення у ґрунт;
  • обробка насіння.

Найчастіше використовують обприскування, але варто звертати увагу на погодні умови.

Переглядаючи наш каталог інсектицидів, ви знайдете засоби з усіма вищеперерахованими способами застосування. Для кожного товару в інструкції детально розписано як саме проводити обробку рослин. Купуючи у нас, ви беззаперечно будете знати, як саме поводитися з хімікатами.

Продаж інсектицидів оптом і в роздріб в Україні

Інтернет-магазин «Веселий фермер» радий допомогти усім сільгоспвиробникам: і маленьким, і великим. У нас великий вибір від різних виробників та найнижча ціна на Інсектициди в Україні. На замовлення немає мінімальної суми, а доставка здійснюється по всій Україні. Замовили сьогодні – використали вже завтра!