Гербіциди – найефективніший засіб для знищення бур’яну. Саме вони допоможуть зберегти врожай, а ми допоможемо вам зробити правильний вибір

Серед усіх агрохімікатів у нашому каталозі найпопулярнішими є товари від національного виробника - гербіциди Укравіт (Ukravit). Компанія є однією з найбільших в Україні, що виготовляє засоби для захисту сільськогосподарських культур від бур’янів. При виробництві суворо дотримуються стандартів якості, а готові товари перевіряють у сучасних лабораторіях, тому гербіциди Укравіт (Ukravit) якістю нічим не уступають провідним закордонним виробникам.

Вони мають основні переваги, що важливі при виборі, це:

  • висока ефективність – гарантується майже 100% знищення диких рослин;
  • мала токсичність – препарати не шкодять людині, тваринам, комахам, не несуть негативний вплив ґрунтовим водам та навколишньому середовищу;
  • доступна вартість – оскільки виробництво розташоване в нашій країні, ціна на гербіциди Укравіт (Ukravit) значно нижча закордонних, адже не потрібно платити мито та за перевезення.

Де купити гербіциди Укравіт в Україні?

Придбати товари від «Укравіт» ви можете на нашому сайті «Веселий фермер».  Каталог містить засоби різних груп:

  • системні - впливають на всю рослину;
  • контактні - пошкоджують лишу ту частину, на яку потрапили;
  • селективні - знищують певні види рослин;
  • неселективні - згубно діють на усі дикі рослини, що росли на обробленій ділянці.

Обрати необхідний засіб в нашому інтернет-магазині дуже просто, адже кожен з них має детальну інструкцію з усією необхідною інформацією. До того ж, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.

Ще одною з переваг «Веселого фермера» є швидка та зручна доставка. Гербіциди Укравіт (Ukravit) можна замовити в будь-який куточок України, або самостійно забрати у магазині.