Гербіциди Самміт-Агро Юкрейн представлені на українському ринку більше 20 років. Компанія була заснована провідною японською корпорацією. Вона виготовляє засоби та розроблює комплексні технології для захисту сільськогосподарських культур. 

Користь від використання гербіцидів Самміт-Агро Юкрейн?

Національним сільгоспвиробникам застосовувати для очищення полів гербіциди даного виробника вигідно:

  • По-перше, розробник адаптує міжнародний досвід під умови, що має Україна, та обирає сучасні технології. Тому всі товари, не лише гербіциди, славляться високою якістю та безпечністю.
  • По-друге, за рахунок функціонування на території нашої країни, ціна засобів значно нижча від європейських.
  • По-третє, є можливість обрати зручну форму гербіциду.

Продаж гербіцидів Самміт-Агро Юкрейн оптом і в роздріб в Україні

Каталог на нашому сайті містить гербіциди для боротьби з багаторічними та однорічними бур’янами. Ви можете замовити засоби для очищення посівів овочевих та зернових культур.

Забрати замовлення можливо самостійно в магазині (м. Умань). Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші міста – для вас можлива доставка найшвидшою логістичною службою.

В чому перевага гербіцидів Самміт-Агро Юкрейн?

Для компанії важлива якість засобів, тому вона суворо контролюється. Вони намагаються створювати для сільгоспвиробників те, що дійсно працює, адже бур’ян здатний швидко адаптуватися та мутувати.

Де придбати гербіциди Самміт-Агро Юкрейн?

У «Веселого фермера» ви маєте змогу купити гербіциди Самміт-Агро Юкрейн по вигідній ціні. Ми надаємо безкоштовні консультації та допомагаємо з вибором.