Гербіциди Хімагромаркетинг – вже 25 років допомагають українським фермерам очищувати посіви від бур’янів, забезпечуючи тим самим гарну врожайність та високий прибуток.

Особливості даних гербіцидів

Україна знає компанію, як виробника, що виготовляє якісні гербіциди, здатні швидко та ефективно знищити небажану рослинність, не завдаючи шкоди сільськогосподарській культурі. Основними діючими компонентами в складі засобів захисту виступають: требенурон-метил, прометрин, метамітрон, тіаметоксам, клопіралід, метсульфурон-метил. Такий склад забезпечує швидкий розклад на безпечні складові.    

Продаж гербіцидів Хімагромаркетинг оптом і в роздріб в Україні

Наш каталог містить гербіциди від виробника системної, контактної та ґрунтової дії. Ціна коливається в залежності від об’єму, діючої речовини, форми. Ми пропонуємо:

  • концентрати суспензії/емульсії;
  • водний розчин;
  • водорозчинні гранули.

Товар відпускається в необхідній кількості, а доставка можлива в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші населені пункти.

В чому перевага гербіцидів Хімагромаркетинг?

Засоби проти бур’янів даного виробника зайняли провідне місце на ринку завдяки швидкій дії, безпечності, ефективності проти багатьох видів дикої рослинності.

Де придбати гербіциди Хімагромаркетинг?

Купити гербіциди Хімагромаркетинг вигідно на сайті «Веселий фермер». У нас ви знайдете необхідні засоби захисту по найкращій вартості! Замовлення можна оформити в будь-який час, а сплатити – зручним способом.