Гербіциди Corteva (Кортева)

Без захисту рослин сільгоспвиробникам неможливо виростити гарний урожай, а гербіциди Corteva (Кортева) чудово справляються з цим завданням. Зовсім нова компанія, проте з багатою історією та досвідом, пропонує українським фермерам якісні гербіциди для захисту врожаїв від бур’янів.

Декілька слів про виробника

Продаж гербіцидів Corteva оптом і в роздріб в Україні здійснюється активно в звичайних магазинах та через інтернет. Хоча назва з’явилася в 2019 році, та всі знають, що це підрозділ «DowDuPont» - єдиної в світі науково-дослідницької компанії, що займається виключно сільським господарством. У неї великий досвід, інноваційні технології та найкращі розробники. Товари цього виробника обирає не лише Україна, а цілий світ.

Особливості гербіцидів Corteva (Кортева)

Завдяки використанню передових технологій у створенні засобів для захисту рослин, гербіциди Corteva (Кортева):

  • надають швидку та пролонговану дію;
  • не бояться дощу;
  • не фітотоксичні.

Використання засобів зрозуміле, а ціна підйомна навіть для невеликих сільгоспвиробників. До речі, на сайті «Веселий фермер» каталог складається з засобів різної дії, що підходять для багатьох культур.

У нас кожен знайде необхідну «зброю» проти бур’яну, тим паче, доставка здійснюється в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші великі і маленькі населені пункти.

В чому перевага гербіцидів Corteva (Кортева)?

Захист проти бур’янів від цього виробника виготовлений за сучасними технологіями з використанням найновітніших розробок. Гербіциди надзвичайно сильні, проте абсолютно безпечні для культурних рослин.

Де придбати гербіциди Corteva?

Купити гербіциди Corteva (Кортева) краще у перевіреного продавця, як «Веселий фермер». Ми ведемо пряму співпрацю з виробником, тому впевнені в якості товарів і не завищуємо цінник.