Гербіциди БАСФ (BASF) мають попит не лише серед українських сільгоспвиробників, а й фермерів по усьому світі. Компанія входить до найбільшого в світі хімічного концерну, що почав свою історію в 19 столітті. Україна має представництво, що працює з 1992 року.

Купити гербіциди БАСФ (BASF) – надійно захистити врожай!

Німецький виробник пропонує засоби захисту від бур’янів, що відмінно підходять для культурних та плодових рослин. В розробці використовуються інноваційні технології, що забезпечують високу якість засобів та безпечність. Гербіциди БАСФ:

  • ефективно знищують однорічні та багаторічні бур’яни;
  • не впливають на генетичну чистоту та безпеку насіння;
  • не забруднюють поля та довкілля.

Продаж гербіцидів БАСФ (BASF) оптом і в роздріб в Україні

На нашому сайті розміщений каталог з гербіцидами BASF для обробки усіх груп культур в досходовий та післясходовий період. В наявності є засоби суцільної дії.

Придбати товари можна в зручній формі та потрібного об’єму. Доставка здійснюється щоденно в усі регіони, зокрема, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.

В чому перевага гербіцидів БАСФ (BASF)?

Засоби захисту цього виробника відзначаються високою дієвістю та націлені зберігати баланс в природному середовищі, не забруднюючи його.

Де придбати гербіциди БАСФ (BASF)?

Вигідно зробити замовлення ви можете в інтернет-магазині «Веселий фермер». Ціна у нас доступна, а консультанти допоможуть обрати найкращий для вас варіант!