Гербіциди BAYER (Байер) представлені на українському сільськогосподарському ринку з 1992 року. Німецька компанія знана по усьому світі завдяки високій якості товарів, що пропонує.

Характеристика гербіцидів BAYER (Байер)

Для виготовлення гербіцидів німецький виробник «Байер» застосовує спеціальні технологічні схеми, націлені захищати врожаї від шкідливої рослинності та забезпечувати абсолютну безпечність як для самої культури, так людей і тварин.

Науково-дослідницька база «BAYER» використовує останні розробки, що дозволяє створювати інноваційні засоби максимальної дії. Україна обирає засоби цього виробника, адже впевнена і їх якості та безпечності.

Купити гербіциди BAYER (Байер) онлайн

В інтернет-магазині «Веселий фермер» кожен сільгоспвиробник може придбати гербіциди в зручній формі для польових, садових та овочевих культур. В наш каталог входять :

  • концентрат суспензії;
  • олійна дисперсія;
  • олійно-водяна емульсія;
  • розчинний концентрат.

Зробити замовлення можна в будь-який куточок країни (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.). Доставка здійснюється декілька днів в залежності від місцезнаходження.

В чому перевага гербіцидів «Байер»?

Основна перевага гербіцидів в способі дії – вони впливають виключно на бур’ян, не поглинаючи з культур воду та мінеральні речовини. Таким чином підвищується рентабельність та врожайність посіву. Додатковим бонусом є приємна ціна.

Де придбати гербіциди «BAYER»?

«Веселий фермер» здійснює продаж гербіцидів «BAYER» («Байер») оптом і в роздріб в Україні на будь-яку суму. У нас тільки якісні перевірені товари, адже ми співпрацюємо виключно з виробниками.