Гербіциди Альфа Хімгруп – ефективні препарати від українського виробника по доступній вартості. Саме те, що потребують національні сільгоспвиробники!

Особливості засобів захисту від бур’яну

Гербіциди Альфа Хімгруп Україна використовує понад 20 років. Вони можуть скласти конкуренцію навіть світовим виробникам, адже відмінно виконують своє завдання – знищують дику рослинність, що може стати на заваді до високих врожаїв.

Гарна ефективність обумовлена тим, що гербіциди створюються спеціально для використання на українських землях. Виробник чудово знає проблеми місцевих сільгоспвиробників – і пропонує те, що дійсно працює! А ціна засобів дозволяє забезпечити надійний захист посівів кожному фермеру.

Продаж гербіцидів Альфа Хімгруп оптом і в роздріб в Україні

Інтернет-магазин «Веселий фермер» пропонує каталог з засобами проти бур’янів Альфа Хімгруп для різних сільськогосподарських культур. На сайті ви знайдете гербіциди необхідного об’єму і способу дії. Особливу увагу варто приділити діючій речовині, це може бути:

  • тифенсульфурон-метил;
  • трибенурон-метил;
  • ацетохлор;
  • ізопропіламінна сіль гліфосату;
  • римсульфурон;
  • клопіралід та ін..

Якщо сумніви з вибором – наші консультанти допоможуть обрати необхідний засіб. Ви можете забрати замовлення особисто, або замовити в міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.., а також маленькі села, куди можлива доставка логістичними службами.

В чому перевага гербіцидів Альфа Хімгруп?

Гербіциди українського виробника впевнено долають бур’яни за невеликий проміжок часу, володіють пролонгованою дією, а головне – не впливають на сільгоспкультури. Перевагою є і ціна, нижча закордонних гербіцидів.

Де придбати гербіциди Альфа Хімгруп?

Купити гербіциди Альфа Хімгруп ви можете в зручний час на сайті «Веселий фермер», оформивши замовлення онлайн/за телефоном. Ми співпрацюємо з компанією напряму, тому в якості впевнені!