Гербіциди Адама (ADAMA) – надійний та швидкий захист посівів від дикої рослинності. Ізраїльський виробник Україна знає більше 70 років. За цей час засоби заслужили довіру багатьох фермерів по всій країні. Справа не лише в якості, а легкому застосуванні та доступній вартості.

Гербіциди Адама (ADAMA) – гарантія гарного врожаю

Виробник створює високоефективні засоби вибіркової та системної дії. Хто обирає купити гербіциди Адама (ADAMA), той впевнений:

  • в багатому та якісному врожаї, адже засоби проти бур’яну знищують всю небажану рослинність, лишаючи культурам всі необхідні поживні речовини та вологу;
  • в безпечності зерна для людей та рослин, адже гербіциди не лишають шкідливих «слідів» та не впливають на саму культуру;
  • в простому та ергономічному використанні засобів, адже є чітка інструкція застосування, а сам гербіцид чудово розчиняється у воді.

Продаж гербіцидів Адама (ADAMA) оптом і в роздріб в Україні

Наш каталог містить однокомпонентні та комплексні гербіциди у вигляді водорозчинних гранул, концентратів та розчинників різного об’єму. В наявності товари для знищення однорічних, багаторічних бур’янів на посівах різних культур.

Зробити замовлення можливо цілодобово онлайн, або в робочі години за телефоном. Доставка можлива в усі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін. Ми співпрацюємо з найшвидшим перевізником, тому товар буде у вас через декілька днів після оформлення.

В чому перевага гербіцидів Адама?

Захисні засоби проти бур’янів даної компанії розроблені з урахуванням особливостей наших умов, тому показують високу ефективність в боротьбі за чисте поле. Сільгоспвиробникам легко обрати необхідний засіб, бо ціна має широкий діапазон, а під кожним товаром міститься детальний опис.

Де придбати гербіциди ADAMA?

Замовити товари для знищення бур’янів вигідно та швидко на сайті «Веселий фермер». Ми пропонуємо виключно оригінальні товари з сертифікатами якості від перевірених виробників.