Фунгіциди Укравіт національного виробництва застосовуються для лікування, профілактики та знищення грибкових інфекцій протягом усього циклу вирощування культур. Компанія відома завдяки якісним захисним засобам, які активно використовує вся Україна.

Фунгіциди Укравіт: особливості

Підприємство володіє власним науково-дослідницьким центром, в якому застосовуються виключно новітні та ефективні розробки, що здатні вирішити проблеми українських сільгоспвиробників. Якість контролюється всесвітньовідомою компанією SGS, а самі засоби проходять перевірку по 20 критеріях. Та попри високу якість товарів, їх ціна є доступною для кожного фермера.    

Фунгіциди Укравіт забезпечують рослинам надійний захист, а землеробам - вигоду, адже:

  • володіють високою ефективністю проти різних небезпечних захворювань;
  • мають пролонговану та різносторонню дію;
  • стійкі до змивань;
  • можуть застосовуватися в будь-який період зростання культури;
  • економічні у використанні.

Каталог засобів даного виробника представлений на нашому сайті «Веселий фермер». Тут ви знайдете фунгіциди з різними властивостями, характером дії, способом застосування.

Продаж фунгіцидів Укравіт оптом і в роздріб в Україні

Ми продаємо засоби захисту проти захворювань в потрібному об’ємі сільгоспвиробникам будь-якого масштабу та регіону. Адже доставка здійснюється «Новою поштою» в будь-які міста та села: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін. Для оптових покупців діють знижки.

В чому перевага фунгіциди Укравіт?

Компанія є національним лідером в даній сфері, тому виготовляє дійсно якісні та ефективні засоби, що є безпечними для навколишнього середовища, самих культур.

Де придбати фунгіциди Укравіт?

Купити фунгіциди Укравіт в Україні ви можете вигідно та швидко в інтернет-магазині «Веселий фермер». У нас сертифіковані товари та безкоштовні консультації!