Фунгіциди БАСФ (BASF) відрізняються німецькою якістю при невисокій вартості. Компанія з’явилася не так давно, проте Україна і світ вже оцінили ефективність їх агрохімії. Засоби проти грибків та бактерій входять до переліку найпопулярніших в наших широтах.   

Чому варто купити фунгіциди БАСФ (BASF)?

Вам неодмінно варто спробувати для боротьби з патогенними організмами засоби від німецького виробника БАСФ (BASF)!

  • По-перше, для їх створення використовуються інноваційні технології, що забезпечують надійний захист від поширених хвороб, навіть тих, що виявили зовсім недавно. Вони за декілька годин справляються з завданням та надають пролонговану дію.
  • По-друге, фунгіциди абсолютно безпечні для самої рослини, ґрунту, людей та тварин. Вони, забезпечуючи комплексне лікування, допомагають підвищити врожайність.
  • По-третє, вони мають низький розхід, сумісні з іншими засобами, можуть застосовуватись на різних стадіях розвитку рослин, та найголовніше – не викликають резистентність серед патогенних організмів.

Ціна залежить від діючих речовин та об’єму. До речі, на сайті «Веселий фермер» ви маєте можливість замовити товари по зниженій вартості.

Продаж фунгіцидів БАСФ (BASF) оптом і в роздріб в Україні

Наш інтернет-магазин має каталог німецької агрохімії, що чинить контактну та системну дію. У нас ви знайдете фунгіциди для кукурудзи, соняшника, пшениці, сої та інших культур. Є можливість замовлення оптом зі знижкою.

Доставка займає декілька днів і можлива в міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші великі/маленькі поселення.

В чому перевага фунгіцидів БАСФ (BASF)?

Вони славляться своєю ефективністю та вигодою для сільгоспвиробників. Адже полегшують догляд за посівами та мінімізують затрати на захисні роботи.

Де придбати фунгіциди БАСФ (BASF)?

Замовити засоби краще в «Веселого фермера». У нас оригінальна продукція з сертифікатами якості, лояльна вартість та професійні безкоштовні консультації.