Фунгіциди BAYER (Байер) – ефективні засоби захисту культурних рослин, кущів, дерев від грибкових збудників небезпечних хвороб. Німецький виробник використовує інноваційні технології, які забезпечують не лише надійне знищення грибків, а й захищають від можливих небезпек.

Фунгіциди BAYER (Байер): коротка характеристика  

Агрохімікати Байер Україна знає не перший рік. Фермери, що спробували засоби одного разу, вже не змінюють виробника. Все тому, що фунгіциди цієї марки:

  • проявляють лікувальні та профілактичні дії проти широкого спектра захворювань;
  • знищують збудників за 2-3 години;
  • мають пролонговану дію;
  • зберігають урожай здоровим;
  • не впливають на розвиток рослини, не накопичуються в плодах;
  • не чинять шкідливого впливу на людей, тварин та навколишнє середовище.

Та найголовніше, що ціна «не кусається», а отже сільгоспвиробники та звичайні городники можуть забути про «браковані» врожаї через хвороби.

Купити фунгіциди BAYER (Байер) – отримати надійний захист урожаю

«Веселий фермер» пропонує каталог з найкращих пропозицій німецького виробника. В наявності засоби для різних культур з контактною, системною дією, що мають різний об’єм та діючі речовини.

Доставка здійснюється щоденно (крім вихідних) в села та міста:Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.

В чому перевага фунгіцидів Байер?

Головною перевагою є швидка дія та ефективність проти цілого ряду небезпечних грибків. Засоби підходять для лікування та профілактики, що допомагає сільгоспвиробникам економити.

Де придбати фунгіциди BAYER?

Замовляти товари краще продавців з гарними відгуками, як «Веселий фермер». Ми здійснюємо продаж фунгіцидів BAYER (Байер) оптом і в роздріб в Україні, допомагаючи великим та малим землеробам отримувати здоровий, щедрий урожай та гарний прибуток!