Фунгіциди – агрохімікати, що використовуються задля боротьби з грибковими захворюваннями рослин. До них відносяться засоби для обробки стебел, насіння та ґрунту, які здатні не лише припинити хворобу, а й попередити її розвиток. Класифікуються залежно від:

  • способу впливу;
  • мети обробки;
  • правил використання.

Такі засоби не лише підвищують врожайність, а й гарантують високу якість продукції.

Застосування фунгіцидів

Використовуються такі агрохімікати для захисту теплиць, парників, городів, садів та навіть овочесховищ. Їх вносять в ґрунт, ними обприскують рослини та протруюють насіння. При дотриманні усіх правил використання ніякого впливу на якість та кількість врожаю не здійснюється. 

Такі засоби є незамінними для великих сільгоспвиробників, а оскільки ціна на фунгіциди в Україні доволі низька, уберегти свої культури від хвороб та дрібних шкідників може навіть звичайний дачник.

Де купити фунгіциди в Україні найдешевше?

Оскільки ви вже знаходитесь на цій сторінці, відповідь на питання очевидна – на сайті «Веселий фермер»! Ми пропонуємо великий каталог фунгіцидів від національних та закордонних виробників по доступній вартості, оскільки співпрацюємо з ними без посередників.

У нас ви можете придбати такі види:

  • контактні – впливають лише на поверхню рослини, пригнічуючи наявних шкідників та захищаючи від можливих;
  • системні – проникають всередину, знищуючи збудників захворювання.

Їх можна використовувати для протруювання насіння, обробки ґрунту, захисту рослин у період активно зросту та спокою. Якого виду агрохімікат, його склад, спосіб застосування та інша важлива інформація указані в описі. Якщо ви не можете самостійно визначитися, звертайтеся, ми завжди допоможемо!

«Веселий фермер» здійснює продаж фунгіцидів оптом і в роздріб в Україні, тому раді допомогти дрібним, середнім фермерам та великим сільгоспвиробникам.  Доставка здійснюється по всій території країни.