Насіння Пшениці

Насіння пшениці займає найбільші сільськогосподарські площі по усьому світі. Головною культура є і в нашій країні. Пшениця активно використовується в харчовій промисловості для виготовлення напоїв, хлібобулочних, макаронних виробів.

Умови вирощення культури в нашій країні є сприятливими, проте досягнути максимальної врожайності можливо, якщо засівати селекційне насіння пшениці. Купити його можете на нашому сайті.

Каталог складається з високопродуктивних сортів національних та іноземних селекціонерів. Кожен має сертифікат якості, детальний опис, доступну ціну.

Сорти насіння пшениці

Хоча зовні культура мало відрізняється, та існує класифікація насіння пшениці за класами, термінами посіву, твердістю.

За періодом посіву:

  • Яра – сіється в весняні місяці. Є морозостійкою (переносить маленькі морози), проте великі урожаї можливі лише за умови удобреного чистого поля. Вегетаційний період до 100 днів.
  • Озима – засівання починається з початку осені. Більш стійка до шкідників, бур'янів, має більший відсоток урожайності.

За твердістю насіння:

  • М'яка – найпопулярніший тип. Вміст клейковини, глютену, білку невисокий, що позначається на гарній розсипчасті борошна.
  • Тверда – має великий вміст клейковини та білку. Готове борошно поглинає багато води. З нього, зазвичай, виготовляють крупи та макарони.
  • Дурум – відноситься до твердого сорту. Підходить для виготовлення кондитерських виробів, борошна, високоякісних макаронів.

За якістю насіння пшениці поділяється на 5 типів, де 1-ший – найкращої якості, а 5-тий – найнижчої.

«Веселий фермер» пропонує купити пшеницю для посіву твердих і м'яких сортів в Україні, що мають різні терміни посіву та якість.

Продаж насіння пшениці оптом і в роздріб в Україні

В нашому інтернет-магазині кожен фермер може придбати посівні матеріали в будь-якому обсязі. За необхідності досвідчені менеджери нададуть професійну консультацію, допоможуть обрати потрібні сорти.

Доставка здійснюється по всій країні кращими логістичними службами, можливий самовивіз.   

Ціна на насіння пшениці в Україні

«Веселий фермер» гарантує високу якість та низьку ціну, оскільки співпрацює з виробниками без посередників. В будь-яку пору року купувати у нас вигідно!