Насіння Ячменю

Каталог насіння ячменю, представлений на сайті «Веселий фермер», складається з високоврожайних, якісних сортів від відомих виробників. Ми слідкуємо за змінами та постійно оновлюємо товар кращими новинками.

Територія нашої країни частково підходить для вирощування ячменю, оскільки він вимогливий до ґрунтів. Землі з підвищеним рівнем рН, солонцюваті, заболочені, легкі піщані не підходять для вирощування культури. Гарні урожаї можливі лише на чорноземах та дерново-підзолистих ґрунтах.

Сфера використання насіння ячменю

Ячмінь має погану розтяжність клейковини, тому його борошно не підходить для хлібобулочних виробів. Проте насіння ячменю багате на поживні речовини (білок корисніший ніж пшеничний) та активно використовується в інших сферах:

  • у продовольчій – з нього виготовляють ячну та перлову крупи, додають до кавових напоїв;
  • в сільському господарстві – в якості поживних кормів для тварин;
  • у пивоварінні;
  • в солодовій промисловості – продукти корисні для фармацевтичної, кондитерської справи.

Корисними в культурі є навіть відходи – солома використовується для корму та настилу.

Де краще купити ячмінь для посіву в Україні?

Купувати насіння ячменю завжди зручно та вигідно в інтернет-магазині «Веселий фермер». Ми співпрацюємо з кращими селекціонерними компаніями, котрі займаються виведенням сортів, що ідеально підходять до наших природних умов та ґрунтів. На кожен товар є сертифікат якості, підтверджуючий високу врожайність.

Ми здійснюємо продаж насіння ячменю оптом і в роздріб в Україні, аби кожен фермер міг засіяти поле якісним матеріалом, що гарантуватиме прибутковість справи.

Ціна на насіння ячменю в Україні

Купувати насіння для посіву на нашому сайті вигідно, оскільки вартість на 10-15% нижча ринкової (за рахунок прямої співпраці з виробниками) та не коливається від сезону.

Доставка здійснюється незалежно від суми замовлення та вашого місцеперебування.