Насіння Сої

Якісне насіння сої має великий попит серед національних аграріїв. По-перше, культуру легко вирощувати. По-друге, вона завжди в попиті, оскільки використовується в харчовій, виробничій та інших сферах діяльності. По-третє, ціна за проданий врожай на ринку дуже гарна.

Яке насіння купувати?

Займатися вирощуванням сої – справа вигідна, проте головну роль відіграє посівний матеріал сої. Саме від нього буде залежати якість насіння та кількість зібраного урожаю. Ми пропонуємо купити гібриди сої в Україні замість звичайних сортів. Бо гібридні види:

  • мають підвищену врожайність та якісні зерна;
  • не реагують на стресові фактори;
  • стійкіші до захворювань, шкідників.

На сайті «Веселий фермер» великий каталог посівних матеріалів від провідних українських та імпортних компаній-селекціонерів по різній ціні. 

Як обрати насіння сої для посіву?

Правильно обраний сорт гарантує половину успіху у вирощуванні культури. Тому підходити до вибору насіння на посів варто обачно, враховуючи технологію вирощування та всі агрономічні властивості, а саме:

  • потенціал та стабільність врожайності;
  • стійкість до негативних факторів;
  • поживні, харчові властивості;
  • адаптивність під конкретні ґрунтово-кліматичні умови.

Якщо ви не до кінця впевнені у виборі, у вас виникли запитання, потрібна допомога – звертайтеся до наших консультантів, вони знають, що вам потрібно!

Продаж насіння сої оптом і в роздріб в Україні

«Веселий фермер» вже не один рік допомагає отримувати щедрі урожаї на українських землях. У нас купують як дрібні фермери, так і великі аграрії, оскільки ціна на насіння сої доступна для всіх та нижча за ринкову. Ми пильно слідкуємо за якістю товарів та умовами їх зберігання.

Доставка здійснюється кращими логістичними компаніями по території України, можливе самовивезення.

З «Веселим фермером» і урожай веселий!