Канадські гібриди соняшнику

Канадські гібриди соняшнику вже більше 10 років активно використовуються національними сільгоспвиробниками. Вони гарантують стабільно високі показники урожайності за будь-яких умов, тому їх ціна дещо більша, ніж в інших гібридів, але це не є завадою до отримання гарного прибутку.

Особливості канадського трансгенного насіння соняшника

Канадські гібриди відрізняється від європейських та українських вищою врожайністю та якістю насіння. На це впливають певні особливості, а саме:

  • гарна адаптація до будь-яких ґрунтово-кліматичних умов;
  • надзвичайна посухостійкість – вони витримують понад +600С;
  • імунітет до розповсюджених захворювань;
  • стійкість до вилягання та осипання.

А ще канадські гібриди відмінно переносять заморозки, що робить можливим висаджування ранньою весною. Наш каталог – це збірка посівних матеріалів канадських селекціонерів найвищої якості.

Продаж канадських гібридів соняшнику оптом і в роздріб в Україні

Інтернет-магазин «Веселий фермер» підготував найкращі пропозиції для фермерів будь-якої величини. У нас ви можете купити канадські гібриди соняшнику, що забезпечать вам легкий догляд за культурою та високий урожай.

 Доставка відбувається через «Нову пошту» з м. Умань (можливий самовивіз) у міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші населені пункти.

В чому перевага канадських гібридів соняшнику?

Дані гібриди відрізняються високими показниками врожайності та стійкістю до абіотичних стресів. Додатковою перевагою є те, що енергія проростання та схожості досягає 98%.

На яку врожайність насіння канадських гібридів соняшнику в Україні можна розраховувати?

Всі гібриди канадської селекції мають гарну врожайність. В середньому з одного гектару збирають до 50 центнерів. Потенціал урожайності олійних сортів до 60 ц/Га, кондитерських – 50-53 ц/Га.