Насіння гібридів соняшнику Юг Агролідер

Насіння соняшнику Юг Агролідер уже шість років забезпечує гарні врожаї в східних регіонах нашої країни. Сербська компанія має декілька заводів на території України з міні-лабораторією, тому чудово знає, що потрібно нашим сільгоспвиробникам.

Загальна характеристика насіння соняшнику Юг Агролідер

Даний виробник орієнтується на вирощенні гібридів, що дають високу врожайність попри дефіцит вологи. Тому вони такі популярні в степовій зоні, особливо в Херсонській та Запорізькій областях, які часто страждають від засухи.

Оскільки засуха не єдина проблема Сходу, посівний матеріал має генетичну стійкість до найпоширенішої рослини-паразиту – вовчка. Всі гібриди компанії протистоять 5 расам вовчку. А на сайті «Веселий фермер» є можливість купити насіння соняшнику Юг Агролідер в Україні, що має імунітет до всіх рас (A-G+).

Особливо популярні гібриди, що розроблені під технології:

  • CLEARFIELD;
  • SUMO.

Продаж насіння соняшнику Юг Агролідер оптом і в роздріб в Україні

Доступну ціну та великий каталог з якісним посівним матеріалом ви отримуєте в нашому інтернет-магазині вже зараз. Не потрібно чекати сезону – купуйте вже зараз!

Зробити замовлення може Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Херсон та інші населені пункти, адже доставка можлива в усі куточки нашої країни.

В чому перевага гібридів соняшнику Юг Агролідер?

Трансгенне насіння від сербського виробника легко переносить низький рівень вологості та не піддається ураженням вовчка. Додатково воно стійке до гербіцидів групи сульфонілмочевини та імідазолінів.

На який урожай насіння соняшнику Юг Агролідер в Україні можна розраховувати?

Потенціал врожайності в середньому 47-58 ц/Га.

Де придбати якісне насіння соняшнику Юг Агролідер?

Найкращі пропозиції зібрані на сайті «Веселий фермер». У нас завжди приємна ціна та якісне обслуговування. Консультанти безкоштовно надають консультації та допомагають з вибором.