Насіння гібридів соняшнику Маїсадур (MAS Seeds)

У даній категорії немає товарів.

Насіння соняшнику Маїсадур | MAS Seeds на посів близько 15 років радує українських фермерів гарними врожаями. Воно має високу якість, стійке до хвороб та легко переносить стресові ситуації.

Що варто враховувати фермерам, купуючи соняшник Маїсадур?

Вибираючи гібриди французької селекції, відштовхуйтесь від умов, в яких буде вирощуватись культура, та цілей. Ми рекомендуємо обирати для:

  • Півдня — сорти, стійкі до дефіциту вологи та захворювань.
  • Центральних областей — пластичні середньостиглі гібриди.
  • Півночі — насіння з коротким вегетаційним періодом.
  • Східної частини — посівні матеріали, що мають імунітет до вовчка та інших захворювань.

Як зробити замовлення гібридів MAS Seeds на сайті «Веселий фермер»?

Ми здійснюємо продаж насіння гібридів соняшнику Маїсадур оптом і в роздріб в Україні. Замовити товар можна за телефоном або онлайн, заповнивши заявку. Якщо ви не в змозі самостійно зробити вибір, наші консультанти допоможуть. Вони знають всі особливості гібридів, тому підберуть найкращі варіанти для вашого поля та гаманця.

Доставка можлива по всій країні, включаючи: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.. 

В чому перевага гібридів соняшнику Маїсадур (MAS Seeds)?

Французькі селекціонери розробили безліч гібридів, що добре адаптовані до умов вирощування на українських землях. Завдяки використанню інноваційних технологій, їм вдалося вивести насіння, що дає стабільні врожаї попри несприятливі умови, захворювання.

На який урожай насіння соняшнику Маїсадур (MAS Seeds) в Україні можна розраховувати?

Потенційна врожайність при сприятливих умовах та дотриманні правил вирощування становить близько 50 ц/Га. В середньому українські сільгоспвиробники збирають більше ніж 40 ц/га.

Де придбати якісне насіння соняшнику Маїсадур (MAS Seeds)?

Купити насіння гібридів соняшнику Маїсадур (MAS Seeds) в Україні пропонують безліч інтернет-магазинів, та «Веселий фермер» відрізняється вигідною ціною та широким вибором посівного матеріалу. Він співпрацює з найкращими українськими та закордонними виробниками, які давно завоювали довіру українських сільгоспвиробників.