Насіння гібридів соняшнику BREVANT (Dow Seeds)

У даній категорії немає товарів.

Насіння соняшнику BREVANT (Dow Seeds) на посів найкраще підходить для Західної та Центральної України. Проте з’явилися новинки, що мають стійкість до усіх рас вовчку та можуть використовуватись фермерами зі Сходу та Півдня.

Які гібриди даного виробника пропонує «Веселий фермер»?

Купити насіння гібридів соняшнику BREVANT (Dow Seeds) в Україні можливо з 2018 року. Компанією було представлено гібриди таких типів:

  • лінолеві;
  • високоолеїнові;
  • експрес-стійкі.

Наш каталог містить ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі посівні матеріали з вегетаційним періодом від 105 до 125 днів. Ви маєте можливість обрати продукти під різні умови та технології вирощування.

Особливості замовлення

Придбати посівний матеріал можна онлайн/за телефоном. Ціна та характеристики зазначені на кожен гібрид. На всі запитання нададуть відповідь досвідчені консультанти.

Ви маєте можливість забрати товар самостійно зі складу в м. Умань, або замовити доставку. Ми користуємося послугами «Нової пошти», тому надсилаємо в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші міста/села, що мають відділення цієї служби.

В чому перевага гібридів соняшнику BREVANT (Dow Seeds)?

Трансгенне насіння даної компанії має високі показники засухостійкості та широкий ціновий діапазон. Розроблені сорти для усіх регіонів країни.

На який урожай насіння соняшнику BREVANT в Україні можна розраховувати?

Кількість зібраного урожаю залежить від умов вирощування та особливостей гібриду. Середні показники коливаються в межах 30-60 ц/Га.

Де придбати якісне насіння соняшнику BREVANT?

Продаж насіння гібридів соняшнику BREVANT (Dow Seeds) оптом і в роздріб в Україні здійснюється на сайті «Веселий фермер». Пропонуються виключно перевірені посівні матеріали, що пристосовані до ґрунтова-кліматичних умов нашої країни.