Насіння Соняшнику

Насіння соняшника - один з найпопулярніших посівних матеріалів серед українських фермерів. Вирощувати культуру прибутково, оскільки попит на насіння завжди високий, а наші землі та клімат сприяють гарній врожайності. Проте отримати бажаний результат зі звичайними сортами дуже складно. Вигідніше засіювати насіння гібридів соняшника, адже воно:

  • стійкіше до захворювань, шкідників, несприятливої погоди;
  • менш примхливе у догляді;
  • генетично однорідне;
  • має повні кошики, що не осипаються при будь-яких умовах.

Завдяки гібридам вирощування цієї культури можливе в усіх регіонах нашої країни. Головне - правильно обрати посівний матеріал соняшника. При виборі варто враховувати умови та технологію вирощування. 

Де купити насіння соняшника в Україні?

Закупати насіння на посів варто у надійних продавців, які співпрацюють безпосередньо з виробниками та мають досвід на ринку, як, наприклад, «Веселий фермер».

Ми пропонуємо великий каталог гібридів різних типів та фракцій. У нас ви можете купити соняшник під класичну технологію, Clearfield, Express Sun від різних виробників: Євраліс Семенс, BREVANT, Агроспецпроект, Лімагрейн, КМК Агро, Маїсадур, Юг Агролідер, Сингента.  

Ціна на насіння соняшника

Замовляти товари на сайті «Веселий фермер» вигідно всім, адже ми пропонуємо одні з найнижчих цін на ринку та здійснюємо продаж насіння соняшника оптом і в роздріб в Україні.

Товари від національних селекціонерів найбільш доступні. Вони мають гарні характеристики, проте деякі показники трішки відстають від іноземних. 

Матеріали імпортних виробників (Сингента, Канадські гібриди, Лімагрейн, Євраліс) мають вищу вартість. Проте ціна закордонних гібридів компенсується щедрими якісними урожаями.

Звертайтеся, ми допоможемо обрати найкращий посівний матеріал саме для вас! Доставка здійснюється по всій території країни, можливе самовивезення.