Насіння Сочевиці

Для засівання полів аграрії все частіше використовують насіння сочевиці. Річ у тому, що ці бобові не лише гарно родять і є посухостійкими, а й здатні поліпшувати якість ґрунту, насичуючи азотом та залишаючи «поживу» наступникам культурам.

Сочевиця належить до родини бобових, використовується як харчова та кормова культура. Має одну з найдавніших історій. Раніше активно вирощувалася в Україні, та з появою картоплі втратила популярність. Зараз відновлює свій «авторитет» завдяки підвищеному інтересу людей до здорового харчування, адже багата на легкозасвоюваний рослинний білок, залізо, фолієву кислоту та інші корисні речовини, які не втрачає навіть після термообробки.

Насіння сочевиці для посіву: особливості

Культура найрізнобарвніша серед усіх, бо буває 5 кольорів (коричневим, зеленим, жовтим, червоним, чорним), які залежать від сорту насіння:

Переваги вирощування культури в тому, що вона:

  • з легкістю переносить засуху;
  • не накопичує нітрати з радіонуклідами - можна засівати в забруднених регіонах;
  • морозостійка - витримує до -6°С ;
  • невибаглива до якості ґрунту.

На сайті «Веселий фермер» представлений посівний матеріал сочевиці різних сортів, що адаптований під кліматично-природні умови нашої країни.

Де купити гібриди сочевиці в Україні?

Купувати насіння сочевиці пропонуємо в нашому інтернет-магазині. У нас зібраний каталог з кращими пропозиціями від відомих виробників, що засвідчено сертифікатами якості. Кожен сорт має повний опис з характеристиками, умовами висаджування, датами збору та ін..

Ми здійснюємо продаж насіння сочевиці оптом і в роздріб в Україні, щоб кожен фермер, не залежно від розміру посівних площ, міг засіяти якісний матеріал та зібрати щедрий урожай.

Ціна на насіння сочевиці

Вартість матеріалів для насадження на сайті «Веселий фермер» одна з найнижчих по Україні, тому придбати насіння можна вигідно навіть в сезон посіву. Окрім самовивезення, можлива доставка по всій території країни.