Канадські гібриди кукурудзи

Канадські гібриди кукурудзи одні з найпопулярніших серед українських фермерів. Все тому, що трансгенне насіння із Канади характеризується високою енергією проростання та має найкращі показники врожайності. Хоча ціна завищена, та сільгоспвиробники знають, що висока урожайність гарантована.

Канадські гібриди кукурудзи: характеристика

Трансгенне насіння канадських виробників, як і всі гібриди, стійке до захворювань, абіотичних стресів, природних шкідників. Та воно має і відмінності:

  • витримує різкі перепади температур;
  • має підвищену посухостійкість (до +650С);
  • добре переносить заморозки до -120С.

Середня схожість складає 99%, а енергія проростання – 98%.

Продаж канадських гібридів кукурудзи оптом і в роздріб в Україні

Купити канадські гібриди кукурудзи вигідно можна в інтернет-магазині «Веселий фермер». Ми співпрацюємо з сільгоспвиробниками різного масштабу та відпускаємо товари в необхідній кількості.

Каталог наповнений кращими пропозиціями від канадських селекціонерів. В наявності посівний матеріал, що підходить для вирощування по всій території нашої країни.

Доставка відбувається перевізними компаніями в такі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші населені пункти, що мають відділення логістичних служб. 

В чому перевага канадських гібридів кукурудзи?
Основні переваги насіння в стійкості до засух (навіть при температурах більше 600С), усіх можливих грибкових хвороб та шкідників, високому потенціалу урожайності.
На яку врожайність насіння канадських гібридів кукурудзи в Україні можна розраховувати?
Середні показники врожайності в межах 180-200 ц/Га. Це найкращі показники серед усіх запатентованих гібридів по усьому світі.