У даній категорії немає товарів.

Насіння кукурудзи Маїсадур (Maisadour) має попит серед сільгоспвиробників, адже гарантує високоприбуткове вирощування. Гібриди Маїсадур мають сильну генетику, що забезпечує їм відмінний самозахист від шкідників та негативних факторів, одночасне сходження, щедрі врожаї. 

Особливості гібридів Маїсадур

Насіння французької компанії добре пристосоване до наших ґрунтово-кліматичних умов, оскільки сортовипробування проводяться в українському філіалі, в Могильові. Воно відрізняється пластичністю та толерантністю до стресів.

Ціна насіння на ринку коливається, та в нашому інтернет-магазині вона завжди стабільна та низька! 

Продаж насіння кукурудзи Маїсадур оптом і в роздріб в Україні

На сайті «Веселий фермер» ви маєте змогу купити насіння кукурудзи Маїсадур (Maisadour)для вирощування:

  • заради зерна;
  • на корми для тварин;
  • для біопалива.

Каталог складають підвиди з різними термінами дозрівання, що можуть вирощуватися в Україні. Ми допоможемо обрати матеріал для різних кліматичних зон, який забезпечить гарні показники врожайності та якості.

Доставка замовлень здійснюється по всій території країни, зокрема в: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.. Доступний самовивіз.

В чому перевага гібридів кукурудзи Маїсадур?

Посівний матеріал даної компанії, окрім гарної пристосованості до негативних факторів, показує відмінні результати схожості. Перевагою також є висока енергія зросту та сортова чистота.

На яку врожайність насіння кукурудзи Маїсадур в Україні можна розраховувати?

Середні показники врожайності 110-140 ц/Га. Це одні з найвищих серед гібридів цієї культури. Додатковою перевагою врожаїв Моїсадур є низька збиральна вологість.