Насіння кукурудзи МАЇС

Насіння кукурудзи МАЇС – вже більше 30 років допомагає українським аграріям отримувати максимальну вигоду з ведення сільського господарства. Компанія самостійно вирощує зерно та допрацьовує на власних заводах, аби бути повністю впевненими в якості пропонованих посівних матеріалів.

Особливості гібридів

Селекціонери компанії співпрацюючи з провідними національними селекційними центрами розробили понад 20 високопродуктивних гібридів кукурудзи різних груп стиглості. Якість насіння не викликає жодних сумнівів, адже підприємство займається процесом виробництва гібридів самостійно: від посіву та виведення гібриду до пакування.

Види різняться за групами стиглості, показниками врожайності, вологості, та всі вони є:

  • гарно адаптованими під ґрунтово-кліматичні умови, що має Україна;
  • стійкими до абіотичних стресів, хвороб, шкідників.

Де краще купити насіння кукурудзи МАЇС?

Замовляти посівний матеріал краще в перевірених продавців, як «Веселий фермер». У нас зібраний каталог з кращими пропозиціями від національних та закордонних виробників, серед яких чимало пропозицій від «МАЇС». Ми співпрацюємо з виробником напряму, тому ціна не завищена, а якість перевірена.

Інтернет-магазин «Веселий фермер» здійснює продаж насіння кукурудзи МАЇС оптом і в роздріб в Україні для агропідприємців різного масштабу. Доставка можлива в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та інші населені пункти.

В чому перевага гібридів кукурудзи МАЇС?

Посівний матеріал даного виробника створюється спеціально для вирощування на території нашої країни, тому має імунітет до місцевих захворювань, шкідників, погодних загроз. Друга перевага – це якість зерна, оскільки компанія контролює всі процеси виготовлення гібридів.

На яку врожайність насіння кукурудзи МАЇС в Україні можна розраховувати?

Потенційна врожайність може сягати 140 ц/Га, та середні показники по країні – 100 ц/Га.