Насіння кукурудзи Лімагрейн (Limagrain)

Насіння кукурудзи Лімагрейн (Limagrain) посідає четверте місце у світі за кількістю вирощування. В Європі ж французька компанія є одним з лідерів по селекціонуванню даної культури. Вони займаються виведенням силосних та зернових гібридів. Наш каталог містить чимало позицій, що підходять для засівів в різних умовах та для різних цілей. 

Особливості гібридів Limagrain

Насіння кукурудзи має гарну потенційну врожайність та імунітет до захворювань. Воно надзвичайно пластичне та посухостійке. Кожен вид має певні особливості, проте завжди дає гарні врожаї. Саме тому французьким селекціонерам надають перевагу фермери по усьому світі.

Пропонуються гібриди з ФАО 190-390. Для посіву:

  • на крупи;
  • задля зерна;
  • на силос.

Останні мають підвищену перетравлюваність клітковини.

Хоча ціна посівних матеріалів Limagrain не найнижча на ринку, та сільгоспвиробники обирають його для насадження, адже знають, що ефективність вирощування цих гібридів висока.

Де купити насіння кукурудзи Лімагрейн (Limagrain)?

«Веселий фермер» здійснює продаж насіння кукурудзи Лімагрейн (Limagrain) оптом і в роздріб в Україні по вигідній ціні. У нас ви знайдете кращі пропозиції для вашого поля! А консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Доставка можлива в усі куточки країни: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Херсон та ін.

В чому перевага гібридів кукурудзи Лімагрейн?

Насіння даних виробників показує стабільно-високі урожаї та надзвичайну стійкість до несприятливих кліматичних умов. З таким матеріалом для посіву аграрії впевнені в гарному результаті.

На яку врожайність насіння кукурудзи Лімагрейн (Limagrain) в Україні можна розраховувати?

При сприятливих умовах вирощування врожайність може бути від 110 до 140 ц/Га. При засусі можливо отримати 80-100 ц/Га.