• Гоал

Гоал

5700грн. / 5л
Наявність:
Є в наявності

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

• Використовується у світі на більш ніж 50 культурах
• Контролює бур’яни навіть в умовах посухи
• При досходовому застосуванні сумісний з іншими гербіцидами ґрунтової дії
• Ефективно контролює амброзію, види вероніки, гірчаку, лободи, щириці та багато інших дводольних бур’янів та деякі однорічні злакові

ОПИС ПРОДУКТУ

Діючі речовини: оксифлуорфен, 240 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії
Хімічний клас: дифенілефіри
Упаковка: каністра, 5 л
Норма використання: 0,05 - 1,0 л/га

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Гоал™ - гербіцид контактної дії, діюча речовина якого, оксифлуорфен, належить до групи дифенілефірів. Гербіцид діє на рослини бур’янів при нанесенні безпосередньо на листову поверхню рослин або через ґрунт. При нанесенні на ґрунт, гербіцид формує на його поверхні суцільну плівку, при контакті з якою нові сходи рослин бур’янів зазнають дії препарату. Діюча речовина препарату пошкоджує стінки клітин рослин, що призводить до зневоднення та відмирання тканин.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Ріст рослин чутливих бур’янів припиняється відразу ж після нанесення препарату на рослини. Остаточного контролю чутливих бур’янів можна очікувати через 2-3 дні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, ступеню забур’яненості та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Рослини малочутливих видів бур’янів залишаються в пригніченому стані, що знижує їхню конкурентоздатність у порівнянні з культурними рослинами.

СИМПТОМИ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Перші видимі симптоми дії препарату проявляються наступного дня після обприскування. Дія препарату проявляється в швидкому побілінні, висиханні та відмиранні листової поверхні рослин.

Період захисної дії препарату

Препарат знищує рослини чутливих видів бур’янів, що були присутні під час обробки. Завдяки ґрунтовій дії, препарат також запобігає появі нових сходів чутливих видів бур’янів протягом всього сезону вегетації культури. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +5 до +25°С. 

СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

У разі потреби гербіцид Гоал™ можна застосовувати в суміші з іншими гербіцидами (зокрема, на основі гліфосату та ацетохлору). Препарат можна застосовувати в інтегрованих програмах з ґрунтовими гербіцидами, зокрема, при застосуванні на посівах цибулі в програмах дробного внесення. На посівах цибулі, в залежності від характеру забур’яненості, для розширення спектру дії гербіциду рекомендується суміш з препаратами на основі флуроксипіру або клопіраліду. При наявності в посівах злакових бур’янів препарат можна змішувати з наявними протизлаковими гербіцидами. У разі застосування препарату в сумішах необхідно також враховувати регламенти застосування іншого(их) препарату(ів), що додає(ю)ться до суміші (термін застосування, культури та ін.). Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами рекомендується перевірити фізичну змішуваність препаратів у малій ємкості.


КУЛЬТУРИ

Соняшник

Цибуля

Яблуня

Написати відгук