• ГІБРИД КУКУРУДЗИ SEDONA BT 166 ФАО 250

ГІБРИД КУКУРУДЗИ SEDONA BT 166 ФАО 250

4500грн. / 20кг
Наявність:
Є в наявності

      КАНАДСКИЙ ТРАНСГЕННИЙ ГІБРИД КУКУРУДЗИ SEDONA BT 166 ФАО 250

Характеристики:

·         ФАО 250

·         Маса 1000 насінин – 360-405грам.

·         Врожайність канадського трансгенного гібрида кукурудзи SEDONA BT 166 становить  160- 180 цент. з 1 - га.

·         Схожість - 98%;  Енергія проростання - 98%;  Tиповість - 100%;  Вологість - 12%;

·         Норма висіву кукурудзи SEDONA BT 166  на 1 - га становить 17-19 кг. (4.5 шт/м. погонний)

·         Висівається насіння кукурудзи на глибину загортання насіння 5 см - 6 см. Сходи кукурудзи з'являються на 9 - 10 добу після посіву.

·         Посів канадського гібрида кукурудзи SEDONA BT 166 починається з 10 березня і триває по 30 травня включно.

·         Даний гібрид кукурудзи є самозапильним.

 

Відмінна особливість трансгенного гібрида кукурудзи SEDONA BT 166, від інших звичайних сортів і гібридів кукурудзи:

·         Відрізняється підвищеною посухостійкістю для кукурудзи + 62 С *.

·         Характеризується стійкістю до абіотичних стресів добре переносить приморозки в стадії повного розвитку рослини до - 12 С *.

·         Має стійкість до підвищення вологості грунту.

·         Даний гібрид кукурудзи має стійкість  до всіх захворювань кукурудзи, що вражають звичайні сорти і гібриди кукурудзи такі як (червона гниль качанів кукурудзи,  плямиста коренева гниль, пліснявіння насіння, пухирчаста сажка, іржа кукурудзи, гельмінтоспоріоз, стеблова гниль, фузаріоз сходів, фузаріоз качанів, вірус карликової мозаїки кукурудзи, і т.д.) і не піддається ураженню цими захворюваннями.

·         Цей гібрид трансгенної кукурудзи  має модифікований ген стійкості H- 6 до гесенської мухи, шведської мухи, кукурудзяного жука, діабротика і мідляка широкогрудого, дротяники - 20 видів, до совки всіх видів, попелиці, гусениці, земляної блішки, японського жука, саранових, завдяки виділених генів з грампозитивних спороутворюючих грунтових бактерій.

·         Висота рослин кукурудзи становить 290 см і кількість качанів кукурудзи становить  від 2- 4 штук, за рахунок цього досягається висока врожайність кукурудзи.

·         Даний гібрид стійкий до засолення грунтів.

·         Зерно кукурудзи рівномірно дозріває на всій рослині, зерно не розтріскується і не обсипатися з качана, а міцно тримаються в качані, до повного  дозрівання, завдяки цьому, кукурудза не потребує десикації, забирається кукурудза на пряму комбайнами.

·         Має стійкість до вилягання за рахунок сильного та потужного стебла, характеризується швидкою вологовіддачею. Цей гібрид кукурудзи сіявся в 2018 р., На Україні в Одеській обл., Херсонської обл, Чернігівської обл., Київської обл., Дніпропетровській обл., Вінницькій обл., Закарпатській обл., Середня врожайність зерна кукурудзи становила до 17 тонн з 1 гектара.

 Насіння протруєне! Протруйник: Вітавакс200, Гаучо  та стимулятори росту.

Написати відгук