• Гербіцид Віталон Експерт (Бетанал Експерт)

Гербіцид Віталон Експерт (Бетанал Експерт)

2900грн. / 5л
Наявність:
Є в наявності

Трьохкомпонентний післясходовий системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах буряків цукрових

Переваги препарату:

• широкий спектр контрольованих видів бур’янів;

• знищує «проблемні» бур’яни, а саме: лободу (види) у фазі сім’ядоль (2-3 листки), бур’яни родини хрестоцвітих, щирицю тощо;

• відсутнє обмеження щодо фаз розвитку культури;

• містить поверхнево-активні речовини, що значно покращує гербіцидні властивості;

• зручна у використанні препаративна форма;

• поєднується з більшістю препаратів, що застосовуються в посівах буряків цукрових;

• безпечність і рентабельність у використанні.

  Сумісність:

  Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що збігаються за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури.

  Механiзм дії:

  Системна дія. Вдало підібрана композиція трьох діючих речовин дозволяє завдати нищівного удару по фізіологічних процесах, які відбуваються в бур’янах, що призводить до їх загибелі.

  Спектр дії:

  Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, бородавник звичайний, вероніка (види), воловик лікарський, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчак звичайний, гірчиця польова, кропива глуха, грицики звичайні, дурман звичайний, жабрій звичайний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, королиця звичайна, кропива жалка, курай руський, курячі очка польові, лутига розлога, мак дикий, незабудка польова, паслін чорний, підмаренник чіпкий, портулак городній, проліска однорічна, редька дика, рутка лікарська, талабан польовий, фіалка польова, лобода (види), щириця (види).

  Середньочутливі бур’яни: петрушка собача, ромашка звичайна, падалиця соняшника.

  Малочутливі бур’яни: просо куряче, лисохвіст мишачохвостиковий, метлюг звичайний, мітлиця однорічна, мишій зелений, пирій повзучий, росичка кров’яна, гумай, свинорий, сорго алепське (з насіння).

   

  МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 3.

  Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється.

  Норма витрати робочого розчину: 200-250 л/га.

   

  Особливостi застосування:

  Рекомендується проводити до трьох обробок для контролю послідовних хвиль сходів бур’янів. Перше обприскування проводиться у фазі сім’ядолей бур’янів, другу та третю обробку доцільно проводити також у цій же фазі. Обробка в більш пізні строки потребує збільшення норми витрати препарату. Сумарна максимальна норма за вегетаційний період не повинна перевищувати 3,5 л/га. Інтервал між обробками – 5-7 днів, в залежності від строків появи нової хвилі бур’янів і погодних умов. Обробку проводити лише свіжоприготовленим робочим розчином. Обприскування рослин, мокрих від роси та опадів, а також застосування препарату протягом 6 годин після випадання опадів знижують ефективність дії гербіциду. Проводити обробку недоцільно при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих і ослаблених посівах. Не рекомендується використовувати в бакових сумішах із протизлаковими гербіцидами на відповідних культурах в стресових умовах. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 2 діб. Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря вище 25°С.

  Написати відгук