• Гербіцид Метризан (Зенкор)

Гербіцид Метризан (Зенкор)

1800грн. / 0.5кг
Наявність:
Є в наявності

Опис

Виробник Агрорхімічні Технології

Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг

Призначення: Системний гербіцид широкого спектра дії проти дводольних та злакових бур’янів.

Тара: 0,5 кг

Культура: картопля; томати; лЛюцерна другого року; соя; ехінацея

Переваги:

- Вирізняється широким спектром дії проти однорічних дводольних та злакових бур’янів;

- Застосування гербіциду Метризан ВГ можливе як до, так і після сходів культури;

- Не викликає фітотоксичності у більшості поширених сортів і гібридів картоплі та томатів;

- Забезпечує тривалий захист протягом 3-6 тижнів;

- Є основою при створенні бакових сумішей з іншими гербіцидами;

- Пригнічує бур’янову рослинність до змикання рядків.

Механізм дії препарату Гербіцид системної дії поглинається як листям, так і кореневою системою, пригнічує фотосинтез. Залежно від температури, типу і вологості ґрунту препарат забезпечує захист посівів протягом 3-6 тижнів. Візуальні ознаки дії гербіциду на бур’янисту рослинність проявляються через 7-14 днів після обробки в залежності від погодних і ґрунтових умов.

Загальні рекомендації із застосування препарату Препарат Метризан ВГ використовується до і після сходів культури. До сходів культури норма внесення залежить від механічного складу ґрунту та його потенційної забур’яненості. На легких ґрунтах використовуються низькі норми, на важких – норма збільшується до максимальної. Ґрунт повинен бути добре підготовленим і зволоженим. Після використання препарату не рекомендується проводити міжрядні обробки, щоб не знищити плівку препарату на ґрунті і тим самим не знизити його гербіцидну дію. За вегетації обробку гербіцидом слід проводити у ранкові та вечірні години при температурі повітря від +15 °С до +25 °С.

Вплив на наступні культури Після використання Метризану ВГ у разі пересівання не рекомендується висівати: цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, цукрові і столові буряки, гарбузи, огірки, дині, тютюн, ріпак. Наступного року не слід висівати цибулю, столові і цукрові буряки, а за умов низького вмісту гумусу і лужної реакції рН ґрунту — хрестоцвіті. Небезпека для цих культур посилюється за умов лужної реакції ґрунту (pH > 7,5) і вмісту гумусу менше 2%.

Написати відгук