• Гербіцид Командир (Комманд)

Гербіцид Командир (Комманд)

2600грн. / 5л
Наявність:
Є в наявності

Системний гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур

Переваги препарату:

• висока гербіцидна активність проти однорічних злакових і дводольних бур’янів;

• сприяє ресурсозберігаючому догляду за посівами в період вегетації рослин;

• дозволяє зменшити кратність механізованих обробітків ґрунту, що зберігає ґрунтову вологу та покращує структуру ґрунту;

• заощаджує дефіцитний весняний час.

 

  Сумісність:

  Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів).

  Механiзм дії:

  Кломазон належить до інгібіторів біосинтезу пігментів. Проникаючи в рослини через корінці та сходи, кломазон рухається по рослині вгору до точки росту, де перешкоджає формуванню фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину. В результаті бур’яни не проростають або їх сходи з’являються білого чи напівпрозорого кольору і гинуть.

  Спектр дії в якості ґрунтового застосування:

  Амброзія полинолиста, грицики звичайні, зірочник середній, дурман звичайний, канатник Теофраста, кропива глуха, просо куряче, лобода біла, осот городній, пальчатка кривава, тонконіг звичайний, паслін чорний, портулак городній, ромашка польова, сухоребрик лікарський, підмареник чіпкий, спориш звичайний, череда, талабан польовий, жабрій звичайний.

  Спектр дії в якості післясходового застосування :

  Чутливі бур’яни: лобода (види), волошка синя, полин (види), вівсюг звичайний, підмаренник чіпкий, грицики звичайні, дурман звичайний.

  Середньочутливі: амброзія полинолиста, щириця звичайна, лопух (види), соняшник (падалиця), кропива (види), мишій (види), просо куряче, ромашка непахуча, гірчак (види).

   

  МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

  Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

  Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. При сильному забур’янені в посівах сої рекомендовано збільшити норму витрати до 0,7 л/га.

   

  Особливостi застосування:

  Обприскування ґрунту проводиться до посіву, відразу після посіву або протягом перших трьох днів після посіву. При недостатній вологості ґрунту після внесення препарату доцільно провести заробку препарату за допомогою легких борін чи іншого знаряддя. Дрібногрудкувата поверхня ґрунту, якісне та рівномірне його покриття разом з високотехнологічними операціями вирощування культури — обов’язкова умова для отримання максимальних результатів. Норма внесення препарату залежить від вмісту гумусу в ґрунті: на ґрунтах з невисоким вмістом гумусу рекомендовано застосовувати зменшені норми препарату. У посівах сої за післясходового застосування діюча речовина блокує формування фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину, що призводить до побіління бур’янів, а згодом до загибелі. Для повноцінного знищення бур’янів головною умовою є застосування у ранні фази росту бур’янів (дводольні 2-4 листочки, злакові 3-4 листочки). В разі зміни кольору першої пари листків культури після застосування препарату забарвлення зникає протягом короткого часу, не впливаючи негативно на розвиток і ріст рослин. У зв’язку з високою летючістю препарату при застосуванні післясходово у посівах сої обов’язково дотримуватись правил щодо зносу робочого розчину на сусідні культури: швидкість вітру до 1 м/с, менша швидкість руху обприскувача та висота штанги від поверхні ґрунту мінімальна! Оптимальні температурні умови — 12-25°С. Обмеження у сівозміні: після весняного застосування при проведенні оранки осінню дозволено висівати пшеницю озиму та ріпак, за обробітку ґрунту 12-15 см наступного року — без обмежень. За норми вище 0,35 л/га у посівах сої на наступний рік дозволено висівати зернові, буряки, моркву, картоплю.

  Написати відгук