• Добриво Карбамід N 46,2%

Добриво Карбамід N 46,2%

28000грн. / т
Наявність:
Є в наявності

 

Карбамід (сечовина) – хімічна речовина з формулою H2N-CO-NH2, чудово розчинна у воді, спирті, рідкому аміаку і сірчистого ангідриду. У промисловості карбамід синтезують з аміаку і вуглекислого газу за допомогою реакції Базарова. Саме тому виробництво карбаміду найчастіше поєднане з виробництвом аміаку.

Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим, будучи найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається двох марок А і Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства. Речовина відмінно розчиняється у воді і при зберіганні не злежується. Застосовується для всіх видів грунтів як основне і припосівне добриво, а так само в якості підживлення.

Застосування карбаміду

Ефективність карбаміду, використаного в якості основного добрива, нічим не поступається відомій всім аміачній селітрі. У той же час саме карбамід містить найбільшу кількість азоту, що забезпечує високу доцільність його використання.

Карбамід також використовується для підживлення овочевих, плодових культур і пізньої підгодівлі пшениці, спрямованих на підвищення вмісту білка в готовому зерні. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не призводить до опіку, а значить, не завдається шкоди листю. Це якість забезпечує відмінну засвоенність добрива. У той же час при поверхневому внесенні в грунт, карбамід необхідно відразу ж закладати, щоб попередити втрати азоту через випаровування аміаку.

При використанні карбаміду в кислих грунтах рекомендується на кожен центнер добрива використовувати у якості добавки 0,8 ц карбонату кальцію. Так само карбамід можна змішувати з фосфоритним борошном або суперфосфатом. Варто зазначити, що карбамід вкрай стійкий проти вилуговування, що особливо актуально для поливного землеробства. Добриво може бути внесено в грунт як в твердому вигляді, так у формі розчинів з іншими рідкими азотними добривами.

Найчастіше карбамід використовують як добриво для картоплі, цукрових буряків та овочевих культур.

 

 

Написати відгук