• Бетанал максПро

Бетанал максПро

3200грн. / 5л
Наявність:
Є в наявності

Посіви буряків без бур'янів
 
Опис
Надійний гербіцид з розширеним спектром і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур'янів у посівах цукрових буряків

Фенмедифам, 60 г/л + десмедифам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор) 27 г/л
Препаративна форма: олійна дисперсія
Реєстраційне посвідчення: А 02026
Упаковка: 5 л

Бетанал® максПро® є унікальною, інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi технології - Подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. Під час розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.

Механізм дії

Бетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково - кореневою системою бур'янів. Препарат здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки
низхідному і висхідному рухові поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування залежно від погодних умов.

Селективність

Бетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції завдяки чому розширюється спектр контролю бур'янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур'янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів в клітинах бур'янів, що веде до неминучої загибелі останніх.

Спектр дії

Застосування

Унікальністю Бетанал®максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур'янів, умов росту рослин і способу обробітку, норма внесення може змінюватися від 1,25 л/га до 1,5 л/га за обробіток.

Загальна максимальна норма впродовж сезону становить 4,0-4,5 л/га, в залежності від погодних умов, кількості і видового складу та стадії розвитку
бур’янів. Найефективнішою схемою захисту посівів цукрових буряків від бур'янів є триразове внесення в кількості 1,5 л/га за одну обробку. 

Особливості застосування

Обов'язково першу обробку слід проводити у фазі сім'ядолей бур'янів. Другу/третю обробки слід проводити, коли наступні сходи бур'янів будуть у фазі сім'ядолей. Запізнення зі строками обробітку вимагатиме повної норми витрати препарату — 1,5 л/га. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробки за сезон.

Унікальна гнучкість строків застосування — навіть за пізнього застосування і зміни дози використання в бік зростання досягається висока ефективність.

Не використовувати за температури повітря понад +25 °С та високої інтенсивності сонячного випромінювання!

Сумісність

Для адаптації способів обробки посівів до конкретних місцевих умов або при поєднанні обробки гербіцидами з іншими заходами по захисту посівів цукрових буряків гербіцид Бетанал®максПро® можна змішувати з іншими засобами захисту рослин. Додавати прилипач не потрібно, бо продукт виготовлений на олійній основі, що забезпечує оптимальне покриття листової поверхні.

У разі необхідності адаптації Бетанал® максПро® до конкрентної виробничої ситуації у бакових сумішах з іншими гербіцидами можливе 15–20% зменшення дози бакового партнера без впливу на кінцеву ефективність бакової суміші.

Переваги

Висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуюча дія на бур'яни).
Розширений спектр контролю широколистих бур'янів, близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові). Посилена дія на гірчаки (види).
Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність при зниженні температури.
Посилена ґрунтова дія.
Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадання в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур'янів на конкретному полі.
Висока гнучкість застосування, вибору часу використання, кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.
 

Вміст діючої речовини
Фенмедифам, 60 г/л + десмедифам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор) 27 г/л
Препаративна форма
Олійна дисперсія 

Написати відгук