• Белкар

Белкар

8000грн. / 3л
Наявність:
Є в наявності

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

 • Створений на основі інноваційної молекули Arylex™ Active 
 • Має широке вікно застосування: від появи першої пари листків (ВВСН 12) до стадії 6-ти листків включно (ВВСН 16) 
 • Забезпечує відмінний контроль широкого спектру бур’янів, особливо зимуючих, з покращеною ефективністю проти підмареннику чіпкого, маку дикого, видів ромашки та ін.
 • Контролює ряд дводольних бур’янів з родини капустяних: талабан польовий, грицики звичайні, кучерявець Софії, якщо на момент обробки бур’яни знаходяться на ранніх фазах розвитку (2-4 листки)
 • Швидко проявляє симптоми дії
 • Сумісний з різними програмами захисту рослин, що використовуються у посівах ріпаку
 • Дієвий за прохолодних умов

ОПИС ПРОДУКТУ

Діючі речовини: галауксифен-метил (Arylex™ active), 9,6 г/л + піклорам, 48 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Хімічна група: арилпіколінати + піридин-карбоксилові кислоти

Норма витрати: 0,25 л/га

Упаковка: 3 л

Термін зберігання: 3 роки

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Arylex™ active (галауксифен-метил) входить до нового класу хімічних сполук– арилопіколінатів.

За механізмом дії належить до групи синтетичних ауксинів (HRAC група O). Дієвий при низьких нормах використання. Швидко проникає у бур’яни та проявляє симптоми дії. Дієвий у прохолодних умовах та менш залежний від сухих погодних умов. Забезпечує контроль широкого спектру однорічних бур’янів. Ефективний проти проблемних видів зимуючих бур’янів: підмареннику чіпкого, маку дикого, видів ромашки, лободи та ряду хрестоцвітих бур’янів.

Піклорам - діюча речовина системної дії, поглинається листям і коренями, викликає порушення ростових процесів та загибель бур’янів.

Arylex™ activeПіклорам

Група O (HRAC)

Ариллпіколінати

Аусиновий механізм дії

Група O (HRAC)

Піридин-карбоксилові кислоти

Ауксиновий механізм дії

СПЕКТР КОНТРОЛЬОВАНИХ БУР'ЯНІВ

 • Застосування гербіциду Белкар® у осінній період забезпечує ефективний контроль основного спектру однорічних двосім’ядольних бур’янів, у т.ч особливо проблемних, у посівах ріпаку озимого.
 • Особливо гербіцид Белкар® контролює ряд бур’янів з родини капустяних: талабан польовий, грицики звичайні, кучерявець Софії, якщо на момент обробки бур’яни знаходяться на ранніх) фазах розвитку.
 • Белкар® контролює бур’яни, що зійшли на момент обробки, активно вегетують та не знаходяться устані стресу.
 • Оптимальні фази розвитку бур’янів -2-6 листків.
 • Гербіцид не діє на злакові та багаторічні види бур’янів.
 • Для розширення контролю спектру дводольних бур’янів, гербіцид Белкар , КЕ , можна змішувати з іншими протидводольними гербіцидами, однак в кожному окремому випадку, слід проводити тест на сумісність компонентів бакової суміші.
 • Слід уникати змішування гербіциду Белкар, КЕ з протизлаковими гербіцидами та гербіцидами, що містять діючу речовину клопіралід, та ФОС інсектицидами. Розрив між внесеннями має бути 7-10 днів.
 • Слід уникати застосування препарату в бакових сумішах з регуляторами росту чи фунгіцидами, що мають ріст-регулюючий ефект (метконазол, тебуконазол, мепікват-хлорид), а також з мікродобривами, що містять бор.

Про Arylex™ active

Arylex™ active (галауксифен-метил) входить до нового класу хімічних сполук– арилопіколінатів. За механізмом дії належить до групи синтетичних ауксинів (HRAC група O). Дієвий при низьких нормах використання. Швидко проникає у бур’яни та проявляє симптоми дії. Дієвий у прохолодних умовах

арилекс

РЕКОМЕНДАЦІЇ

У разі потреби пересіву весною (внаслідок загибелі культури впродовж зимового чи весняного періоду) можливо висівати ярі зернові, кукурудзу, ярий ріпак.
Не має обмежень у сівозміні для культур, що будуть висіватись восени наступного року.

Запобігання виникненню стійкості до препарату

Завдяки тому, що гербіцид Белкар® містить у своєму складі дві діючі речовини галауксифен-метил та піклорам, ризик виникнення резистентності знижується. Галауксифен-метил відноситься до нового класу хімічних сполук – арилпіколінати, а піклорам – до класу піридин-карбоксилові кислоти. Обидві діючі речовини за міжнародною класифікацією відносяться до групи ауксиноподібних гербіцидів (синтетичні ауксини, Group O, HRAC classification), ризик розвитку резистентності у якої визначений як низький.
Однак, щоб унеможливити чи мінімізувати будь-який потенційний ризик, слід дотримуватись наступних рекомендацій:
-Використовувати максимально допустимі норми препарату для контролю важкоконтрольованих бур’янів
-Забезпечувати ротацію культур у сівозміні
-Здійснювати чергування гербіцидів з іншими механізмами дії на одному полі
-Використовувати комбіновані програми та /або бакові суміші гербіцидів для посилення дії

Додаткові рекомендації

Не рекомендується застосовувати Белкар®, якщо посіви ріпаку озимого знаходяться у стані стресу (внаслідок ушкодження рослин шкідниками, хворобами, нестачі живлення, попередньо застосованих препаратів, дії посухи чи спеки, надмірної вологості повітря та ґрунту, а також впливу прохолодних чи сухих погодних умов тощо).
У разі застосування з препаратами партнерами слід дотримуватись регламентів їх застосування.
Слід уникати перекриття та знесення робочого розчину на сусідні культури.    
Дощ, що випав протягом 1-ї години після внесення, може знизити ефективність дії препарату.
Згідно сільськогосподарської практики препарат рекомендується застосовувати, коли комахи-запилювачі не є активними (рано вранці або пізно ввечері);
Забороняється застосування в особистих підсобних господарствах, авіаційним методом у водоохоронній зоні рибогосподарських водойм.

КУЛЬТУРИ

Ріпак

Написати відгук