• АМІНО КСЕРІОН™

АМІНО КСЕРІОН™

4500грн. / 5кг
Наявність:
Є в наявності
Виробник:
ADAMA

Про препарат:

Препарат для кращого протистояння рослинами абіотичним стресовим факторам та оптимізації важливих фізіологічних процесів, що сприяє збереженню та примноженню рівня врожайності.

Переваги:

  • Збалансований склад амінокислот для максимального подолання стресу та збереження врожаю.
  • Високий вміст вільних L-амінокислот для біосинтезу всіх білків.
  • Високий вміст амінокислоти проліну для адаптації рослин до несприятливих умов та протидії стресам.
  • Високий вміст амінокислот-осмолітів для ефективного протистояння осмотичному стресу.
  • Абсолютно безпечний для рослин та сумісний з іншими агрохімікатами та ЗЗР.

Під час стресу у рослини гальмується і синтез амінокислот, що призводить до сповільнення захисних та інших фізіологічних процесів у клітині та є причиною недобору врожаю. Стреси переслідують рослину протягом усього періоду вегетації, але найбільшої шкоди вони завдають у критичні фази (сходи, бутонізація, цвітіння, формування зав’язей, налив плодів тощо).

Застосування АМІНО КСЕРІОН™ до та під час стресу забезпечує рослини доступними L-амінокислотами й робить їх більш підготовленими до стресу. Такі рослини здатні краще протистояти абіотичним стресовим факторам (високі або низькі температури, сильна сонячна інсоляція, нестача вологи, повітряна посуха тощо), що позитивно позначається на їх рості, розвитку та продуктивності.

АМІНО КСЕРІОН™ підкислює робочий розчин до фізіологічно оптимального рівня, що робить його невід’ємним компонентом робочого розчину під час застосування ЗЗР.

Написати відгук