• Гербіцид Макстар (Старане)

Гербіцид Макстар (Старане)

3600грн. / 5л
Наявність:
Є в наявності

Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних бур’янів, (в т.ч. стійких до 2,4-д та 2м-4х) у посівах сільськогосподарських культур.

Переваги препарату:

• широкий спектр контрольованих видів бур’янів;

• знищує навіть стійкі до інших гербіцидів бур’яни;

• висока швидкість дії;

• повне знищення підмаренника чіпкого та берізки польової;

• може бути застосований до фази прапорцевого листка у зернових

 

  Сумісність:

  Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

  Механiзм дії:

  Системна дія. Після застосування по листковому апарату гербіцид гідролізується до вільної кислоти, яка в рослині проявляє гербіцидну активність, швидко переміщуючись в інші частини рослини, де відбуваються реакції, що повністю призупиняють ростові процеси.

  Спектр дії:

  Чутливі бур’яни: калачики непомітні, калачики лісові, курячі очка польові, підмаренник чіпкий, берізка польова, гірчак березковидний, гірчак земноводний, спориш звичайний, жабрій звичайний, щавель горобиний, щавель кучерявий, щавель туполистий, зірочник середній.

  Середньочутливі бур’яни: дурман звичайний, незабудка польова, паслін чорний, кохія вінична, грицики звичайні, приворотень польовий, гусимець Таля, полин звичайний, кропива глуха стеблообгортаюча, кропива глуха пурпурна, гірчиця польова, хвощ польовий, ромашка (види).

  МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

  Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

  Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га.

   

  Особливостi застосування:

  Обробку необхідно проводити у безвітряну суху погоду. Дощ через 6 годин після обробки не впливає на ефективність дії препарату. Найвищий рівень ефективності гербіцидної дії досягається при обробці посівів у ранні фази розвитку бур’янів (сім’ядолі — 2-4 листочки). Оптимальна температура для застосування препарату — 10-25°С. Затяжна дощова погода дещо уповільнює дію препарату, але не знижує її. Не застосовувати препарат у посівах культурних рослин, що перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, пошкоджень шкідниками, хворобами, приморозками тощо) та при різких перепадах нічних і денних температур.

  Написати відгук